flori-mumajesi-1-650x358

“Threedots” fitues absolut i “Kënga Magjike”, por Flori nuk lë ironinë…

“Threedots” fitues absolut i “Kënga Magjike”, por Flori nuk lë ironinë…InfoKosova

MAGAZINA

Labeli “Threedots” dhe kompozimet e Kledi Bahitit kanë qenë kryefjala e edicionit të 19-të të festivalit “Kënga Magjike, ku vendet e para u fituan pikërisht nga këta kompozime.

Megjithatë duket se kantautori FLori Mumajesi ka diçka për të thënë sa i përket votimit të bërë nga artistët.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një video ku shfaqet me Brunon, Klajdi Harunin, Dj Vickyn etj duke ironizuar votimet e këngëtarëve.

Nuk dihet çfarë nuk i ka pëlyqyer Florit nga votimet, ndërkohë që në fund rezultati ishte I gjithi në fovar në labelit të tij.

Pse ne do rrinim pa votu??!! Miliiiiiiiii @mirvathi @klajdiharuni @iambrunooooo

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

web analytics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *