Bes-Kallaku

Edhe Bes Kallaku merr “çmim” në “Kënga Magjike”

Edhe Bes Kallaku merr “çmim” në “Kënga Magjike”InfoKosova

MAGAZINA

Padyshim që bukuroshja Xhensila Myrtezaj është fansja më e madhe e bashkëshortit Bes Kallaku.

Gjatë mbrëmjeve ku ai ka prezantuar festivalin “Kënga Magjike” Xhensila ka qenë e pranishme në çdo hap për ta mbështetur.

Gjatë mbrëmjes së djeshme ajo e ka përmbyllur momentin ku Besi përfundoi prezantimin me një puthje të ëmbël mes tyre duke treguar dhe njëherë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

web analytics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *