Angela-Martini

‘Parajsa’ e Angela Martinit…Ja vila e saj luksoze

‘Parajsa’ e Angela Martinit…Ja vila e saj luksozeInfoKosova

MAGAZINA

Modelja e njohur shqiptare me famë botërore, Angela Martini është duke jetuar një jetë princeshash.

Partneri i saj është një nga miliarderët rumunë, i cili i ka mundësuar asaj gjithçka madje ka bërë që bukuroshja shqiptare të heqë dorë nga modelingu.

Angela ndan në rrjetet sociale pjesë nga vila e tyre luksoze.

Gjithçka është e mahnitshme dhe e zgjedhur me shumë kujdes. Këto janë disa nga ambjentet e vilës që ajo ka ndarë për të gjithë fansat e saj në rrjetet sociale.

Angela dhe Dragos Savulescu ka më shumë se një vit që janë në një marrëdhënie dashurie së bashku.

web analytics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *