auto_Aksidenti1511715559

Aksidenti tragjik në Greqi, ja kush është i riu shqiptar që mbeti i vdekur (FOTO)

Një 20–vjeçar shqiptar u nda nga jeta si pasojë e një aksidenti në Selanik të Greqisë mëngjesin e së shtunës.
Ai është Stelio.M dhe prej vitesh jetonte në Selanik, Greqi.
Makina me të cilën po udhëtonte i riu nga Elbasani doli nga rruga dhe u përplas më një automjet të parkuar.
Kjo përplasje ishte fatale për të riun, i cili po udhëtonte i vetëm në automjet.
Aksidenti ndodhi rreth orës 03:00 të mëngjesit, në kilometrin e 6, afër plazhit të Dionisiou. Duke klikuar ne hapsiren me poshte keni mundesi te lexoni lajmin e plote :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *