85225633330

16-vjeçarja gjen djalin me Mercedez të bardhë, por ai zhgënjehet nga kërkesa e saj

Posted By: GazetaFokus November 22, 2017

E mbani mend foton e postuar e cila kishte të bënte me një mesazh që një vajzë kishte dërguar? Për t’ua risjellë në kujtesë, brunja 18-vjeçare një ditë kishte parë një djalë shumë simpatik me Mercedez të bardhë.

Të dy të rinjtë kishin filluar të flirtonin me sy, por e gjithë romanca ishte ndalur aty për të vazhduar më tej.

Por, a vazhdoi kjo romancë disa minutëshe? Vajza kërkon që mesazhi i saj të postohet dhe i kërkon djalit që nëse e sheh këtë mesazh të komentonte.

Mesa duket kjo gjë ka ndodhur dhe dy të rinjtë kanë komunikuar me njëri-tjetrin, madje edhe janë takuar.

Takimi nuk ishte ai që pritej nga të dy. Siç djali thotë, vajza ishte 16 vjeçe dhe jo 18. Ajo kishte një kërkesë mjaft të veçantë për djalin, madje takimi i tyre ishte plot surpriza.

16-vjeçarja kërkonte që nëse djali donte të bënte seks me të, duhej t’i jepte asaj 500 euro.

Arsyeja pse vajza është detyruar të bëjë këtë kërkesë është një kërcënim që i ka ardhur nga i dashuri i saj. Ai i kërkonte kësaj të fundit 500 euro ose përndryshe do t’ia shpërndante fotot nudo në rrjetet sociale.

Nëse në fillim të gjithë menduam se kjo histori do të kishte një fund të lumtur, si ato të përrallave, realiteti na zhgënjen të gjithëve. Ajo çfarë mund të themi është se, çuni me Mercedez u gjet, por çe do se ishte pa lekë.

Vajza ka disa zgjidhje ose të denoncojë të dashurin e saj, ose të kërkojë ndonjë çun që ka Ferrari, ndoshta ky i Ferrarit do ia gjejë 500 euro-shin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *