cats-44-680x350

Mediat “e bënë shtatzënë”, bukuroshja publikon foton lakuriq dhe tërbon rrjetin

Pas publikimit të disa fotove, fansat shpërthyen duke e uruar për shtzëninë e saj, por duket se kanë marrë një përgjigje që nuk u shkonte në mendje.

Jessica Shears, e cila është bërë e njohur pas pjesëmarrjes në spektaklin britanik “Love Island” ku spikati për format e saj seksi, ka mohuar “akuzat” e shtatzënisë në një formë të çuditshme.

Ajo ka publikuar një foto totalisht nudo, teksa bashkangjitur pamjes ka shkruar se nuk është shtatzënë por thjeshtë ka pasur neps pasi ka qenë në cikël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *