Angelina-Jolie

Eleganca e Angelina Jolie

Eleganca e Angelina JolieInfoKosova

MAGAZINA

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie dukej tejet në disponim të mirë teksa po jepte autografe për fansat e saj të shtunën në Los Angeles.

Jolie, 42-vjeçare dukej shumë me stil dhe elegancë në një fustan të zi, syze dielli dhe një palë çizme të zeza.

Fotot:

web analytics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *